Księga gości

 1. Nie mogę się napatrzeć piękne zdjęcia. Nawet nie wyobrażam sobie ile to kosztuje czasu wysiłku i pieniędzy dlatego tym bardziej podziwiam tak piękną galerię.

 2. Fantastyczna strona, z wcześniejszą były problemy mi tylko czasem się otwierała. Z tą nie mam najmniejszych problemów, wszystko intuicyjnie i schludnie. Ja korzystam z warsztatów od lat, narobiłem dużo ciekawych zdjęć z których jestem dumny. Zbyszek zna się na przyrodzie jak mało kto.

 3. Piękna strona ale zdjęcia są mega fantastyczne, mi zajmie szmat czasu zebranie takiej pięknej galerii. Zgadzam się z „Drozdi” , ja też bywałem w różnych miejscach na rzekomych „warsztatach” i się bardzo rozczarowałem, dopiero u Zbyszka zobaczyłem jak to robić a zwłaszcza robić z dobrym skutkiem. Zbyszek jako jeden z niewielu w Polsce ma tak bardzo rozległą wiedzę nie tylko teoretyczną ale potrafi bezbłędnie przewidywać pewne zachowania zwierząt co w fotografii przyrody jest olbrzymią pomocą, mam nadzieje że i kiedyś ja się tego nauczę . Podsumowując chcesz się czegoś nauczyć i porobić przy tym fajne zdjęcia szczerze polecam Zbyszka warsztaty.

 4. No teraz to ładnie śmiga. Mniej wodotrysków, a za to sprawniej pewnie będzie działała na różnego typu urządzeniach przenośnych. Prostota i przejrzystość to zalety tego nowego rozwiązania.

 5. Bardzo ładna strona. Bardzo przejrzysta i zachęca do zaglądania i podziwiania wspaniałych zdjęc

 6. Fajna, czysta graficznie strona. Mam nadzieję że będzie sukcesywnie uzupełniana 😉
  Pozdrawiam

 7. Wspaniała strona, piękne zdjęcia; wrócę tutaj na pewno 🙂
  pozdrawiam serdecznie 🙂

 8. „Maćko-we” warsztaty fotograficzne to jedne z nielicznych, w czasie których otrzymuje się solidną porcję wiedzy praktycznej z zakresu fotografii, jak również, co dla mnie bardzo istotne, zachowań zwierząt w przyrodzie. Szczerze polecam!

 9. Hallo mein Freund,
  ich gratuliere dir ganz herzlich zu deiner neuen Webseite. Neben den wunderbaren Bildern gefällt mir der Aufbau deine Homepage sehr gut . Eine sehr schöne Webseite ganz nach meinem Geschmack.
  Ich wünsche dir weiterhin viel Erfolg bei deiner Arbeit und unserer Leidenschaft der Naturfotografie.

  Immer gut Licht und viele Grüße
  Christoph Sieradzki

Nowy wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.